UL. KASZTANOWA 7/9

42- 216 CZĘSTOCHOWA

TEL. 607355015, 696043538

e-mail: uksatutczwa@poczta.onet.pl

BARDZO DOBRY START  W III EDYCJI PUCHARU POLSKI W DWUBOJU I TRÓJBOJU NOWOCZESNYM W CETNIEWIE

W dniach 13-15.04.2018 r. na obiektach COS Cetniewo odbyła się III Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy częstochowskich klubów. W Kategorii Dwuboju Nowoczesnego dziewcząt II miejsce zajęła zawodniczka UKS ATUT Częstochowa Iga Kromołowska. Wśród chłopców zwyciężył Kajetan Wąsowicz również zawodnik UKS ATUT Częstochowa. W trójboju Nowoczesnym II miejsce zajęła Paulina Myrda zawodniczka UKS 48 Częstochowa. Bardzo dobrze wystartowali również pozostali zawodnicy:
8 miejsce zajęli Maja Raźniak (UKS ATUT Częstochowa) i Adam Marciniak (CKP PIRANIA Częstochowa), 10 miejsce zajęła Barbara Całus (CKP PIRANIA Częstochowa), 11 miejsce Hania Bigdowska (UKS ATUT Częstochowa), 14- Paulina Stachura (UKS 48 Częstochowa),18- Zuzanna Wierzbicka (UKS 48 Częstochowa), 19- Dawid Grajcar (UKS 48 Częstochowa), 20 Martyna Miszta (UKS ATUT Częstochowa) i Bartosz Szulc (UKS 48 Częstochowa), 21- Jagoda Błaut (UKS 48 Częstochowa) i Radek Porada (UKS ATUT Częstochowa)