TEL. 607355015, 696043538

e-mail: uksatutczwa@poczta.onet.pl

IV Edycja Pucharu Polski w Dwuboju i Trójboju Nowoczesnym
w Warszawie

28-29.04.2018 r.  w Warszawie zakończyła się IV edycja Pucharu Polski juniorów młodszych, która dla zawodników i zawodniczej jest imprezą rankingową zaliczaną do kwalifikacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na starcie stanęło 144 sportowców.

W kategorii poniżej lat 17 (U17) wśród dziewcząt zwyciężyła Ewa Pydyszewska z klubu UKS 5 Konstantynów Łódzki, druga była Paulina Myrda z UKS 48 Częstochowa, a trzecia Paula Markowicz z UKS G-8 Bielany Warszawa. Wśród chłopców tryumfował Bartosz Michalczyk z UKS G-8 Bielany Warszawa, który wyprzedził drugiego na mecie Adama Pierzchałę z Victoria Radom i trzeciego Adriana Wiśniewskiego z ZKS Drzonków.

W młodszej kategorii poniżej lat 15 (U15) wygrała Małgorzata Karbownik z MKS Jedynka Łódź, drugie miejsce zajęła Maja Lotowska z UKS G-8 Bielany, a trzecie Lidia Cati z UKS Polna Warszawa. Najlepszym chłopcem w tej kategorii okazał się Kajetan Wąsowicz z UKS ATUT Częstochowa, drugi był Michał Jabłońskiz MKP Myślibórz, a trzeci Szymon Stanisławski z MKS Jedynka Łódź.